Aydınlatma Sektörü

11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi 19-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. Sektördeki en yeni teknoloji ve ürünlerin yanı sıra gündem konularının tartışıldığı forum ve zirve programlarıyla bu yılın en önemli buluşmasına ev sahipliği yapmaya hazırlanan IstanbulLight fuarını kaçırmayın!

Dünyanın öncü fuar organizatörü UBM tarafından AGİD ve ATMK stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi.

KeşfetEtkinlikler
ÜCRETSİZ KAYDOLKatılımcılar

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi'nde Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkelerinden 8000’i aşkın sektör profesyoneli ve 250’nin üzerinde firmanın en yeni ürün ve teknolojileri yer alıyor. 

Sektördeki Türk ve uluslararası firmaların en yeni ürünlerini yerinde görüp iş anlaşmaları yapabilir, fiyat ve pazar araştırması yapabilirsiniz.

Sektördeki iş ağınızı geliştirebilir yeni anlaşmalara ve iş birliklerine imza atabilirsiniz.

Gündemdeki en sıcak konuları yetkili ağızlardan dinleyebilir, görüş ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

© 2018 IstanbulLight. Tüm hakları gizlidir.

OFİS

Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. Smart Plaza Kat:8 No: 31/1

info@istanbullight.com

ABONE OL

Fuar ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için abone olun!

19 - 22 Eylül 2018

İstanbul Fuar Merkezi

IstanbulLight 2018

Sektörün nabzını tutabilir, tüm gelişmelerden haberdar olup doğru bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Stratejik Partner

Stratejik Partner

Organizatör

Destekleyen

ÜCRETSİZ KAYDOL

Şimdi kayıt olursanız kapıda ücret ödemeden ve sıra beklemeden geçiş yapabilirsiniz.

KatılımcılarEtkinliklerKeşfet

Videoyu İzleyin

11. IstanbulLight Fuarı’nda Buluşuyor!

Fuarda Kimleri Göreceksiniz?

Aydınlatma sektörünün Türkiye’deki tek uluslararası fuarı IstanbulLight Fuarı bu yıl 19 Eylül’de kapılarını açıyor. IstanbulLight bu yıl yenilenen etkinlik programıyla sektörün gündem konularına ışık tutarken, katılımcı profiliyle sektördeki en yeni ürün ve teknolojilere ev sahipliği yapacak.

IstanbulLight 2018

Teknik Aydınlatma Armatür Üreticileri

Dekoratif Aydınlatma Armatür Üreticileri

Aydınlatma Komponent Üreticileri

Aydınlatma Komponent Üreticileri

Lamba Üreticileri

Aydınlatma Tasarım Ofisleri

Aydınlatma Kontrol Ekipman Üreticileri

Elektrik Malzemeleri Firmaları

Katılımcılarımızdan Bazıları

IstanbulLight yenilenen etkinlik programıyla bu yıl sektördeki tüm gelişmeleri ele alırken, yeni yaklaşımlarla sektör profesyonellerine farklı bakış açıları kazandıracak.

Etkinliklerle Gündemi Takip Edin!

IstanbulLight 2018

AGİD ve ATMK Stratejik ortaklığıyla düzenlenen İstanbulLight Aydınlatma Forumu içeriği bu yıl kaçırılmayacak konu ve konuşmacılara ev sahipliği yapıyor. Yerli Malı ve Yerli Üretim, Sokak Aydınlatmasında Enerji Verimliliğinin Arttırılması, Binalarda Enerji Verimliliğinin Artırılmasında Aydınlatmanın Payı, Enerji Performans Sözleşmeleri ve Aydınlatma, Akıllı Şehirler & Akıllı Aydınlatma başlıklarında gerçeklecek IstanbulLight Aydınlatma Forumu fuarla eş zamanlı olarak düzenlenecek.

IstanbulLight Aydınlatma Forumu

Geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gören IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi bu yıl da Türkiye’den ve dünyadan zengin konuşmacıların katılımıyla fuarla eş zamanlı olarak düzenleniyor. Aydınlatma tasarımı bağımsız ofislerinin de katılımıyla gerçekleşecek zirvede sektörün ihtiyacı olan Teknik bilgilerin yanı sıra çeşitli projelerden örnekler ve tasarımda yeni yaklaşımlar ele alınacak.

IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi

Aydınlatma Sektörünün    

Tek Buluşma Noktasını Kaçırmayın!  

ÜCRETSİZ KAYDOL